O nas / Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie, sugestię lub znalazłeś błąd w tym serwisie napisz nam o tym na adres:

kontakt@ebrio.pl

Postaramy się uwzględnić wszystkie informacje przy następnej aktualizacji.

Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie.


Kim jesteśmy?

My to przede wszystkim:

Leszek Sienkiewicz - jestem tu administratorem, autorem lekcji i dźwiękowcem :)

Magdalena Sienkiewicz (wcześniej Magdalena Wesołowska) - na mojej głowie spoczywa troska o stronę wizualną całego serwisu (logo, fiszki, układ strony, dobór kolorów), dokonuję też korekty zamieszczanych tekstów przed publikacją. Więcej moich dokonań graficznych możecie podziwiać na moim profilu behance: www.behance.net/mwesola11cb

Wspólnie dbamy o rozwój serwisu i o to aby każdy mógł z niego bezpłatnie korzystać.

W ten czy inny sposób pomagają nam też przyjaciele: Grzesiek (korektor zza oceanu), Agnieszka (Czarna Owca :D ), Daniel (który właściwie jeszcze nic nie zrobił, ale może kiedyś zrobi...) i wielu innych.

My to również Wy. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc (znajdowanie błędów, pomysły rozwoju, słowa krytyki i pochwały, popularyzacja serwisu, darowizny...).
Dostajemy od Was sporo maili - dzięki nim wiemy czego tu brakuje i staramy się to systematycznie dodawać.


Trochę o autorze lekcji

Swoją przygodę z językiem hiszpańskim zacząłem na drugim roku studiów. Zacząłem się uczyć hiszpańskiego, ponieważ istniała możliwość wyjazdu do Hiszpanii w ramach programu Socrates/Erasmus.

Po roku nauki wyjechałem do Bilbao na dwa semestry studiów. Wszystkie zajęcia odbywały sie po hiszpańsku i z początku niewiele rozumiałem na wykładach.

Z pierszych miesięcy na uczelni pamiętam tylko że bardzo starałem się nie śmiać głośno kiedy któryś z profesorów opowiadał o liniach krzywych (una curva - krzywa).

Po kilku miesiącach pobytu zacząłem wreszcie rozumiec i mówić po hiszpańsku. Dużo mi w tym pomógł fakt, że przez cały czas dzieliłem mieszkanie z tubylcami: Borja, Jaione y Nerea.

Pobyt w Hiszpanii był dla mnie czymś niezwykłym. Uwielbiam wracać myślami do moich hiszpańskich podróży i przygód: wycieczka do Cádiz, ratowanie przed uduszeniem źrebaka zaplątanego w linę, odwiedziny w domu Jaione, święta Sanfermines w Pamplonie i nocowanie na trawniku, wyprawa do Alicante, otwieranie kokosa przez wyrzucanie go z ósmego piętra...

Czesto wspominam tamte gorące dni i bezsenne noce. Bardzo się cieszę że tam byłem i nigdy nie zamieniłbym tego doświadczenia na nic innego.

Pod koniec pobytu zdałem egzamin DELE - Diplomas de Español como Lengua Extranjera (Nivel intermedio), odpowiednik poziomu B2.

Po powrocie do Polski staram się utrzymywać kontakt z językiem hiszpańskim: spotykam się z Hiszpanami, którzy przyjeżdżaja do mojego miasta, odwiedzam hiszpańskojęzyczne strony internetowe, czytuję książki po hiszpańsku.

Wreszcie zacząłem pisać kurs języka hiszpańskiego. Lubię się dzielić swoją wiedzą i miałem nadzieję, że to co robię komuś się przyda. Teraz już widzę, że wiele osób korzysta z tego kursu i bardzo się z tego cieszę.

Korzystajcie do woli i powiedzcie o tym kursie znajomym!

Po kolei:

statystyka